Košarica
| Blagovna znamka | KINGSTON |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | HX432C16PB3K2/16 |
| EAN koda | 740617258462 |
| energijski_razred | No |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Namembnost: | Namizni PC - DIMM |
| Tip: | DDR4 |
| Kit: | Dva modula |
| Takt delovanja: | 3200MHz |
| Latence | CL16-18-18 |
| Napajalna napetost: | 1,35 V |
| Garancija | 60 mesecev |
| Kapaciteta: | 16GB |