Nosilec za vgradnjo trdega diska HP PB 650 G4

Novost  
33341
L23121-001
HP
Ostalo
Novo
V prihodu, (pokličite)
Redna cena 42,37 €. Prihranite 0,95 € (2 %)
41,42
V košarico




Tehnične podrobnosti

Blagovna znamka HP
Zaloga pokličite

Podroben opis

Ostalo Nosilec za vgradnjo sekundarnega trdega diska v prenosni računalnikProBook 650 G4
Garancija 1 leto oz preostanek garancije prenosnika, v katerega je kletka vgrajena
Mnenja in ocene kupcev za "Nosilec za vgradnjo trdega diska HP PB 650 G4"

Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Sorodni izdelki
Slika izdelka: Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR, J9150D

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR, J9150D

V prihodu
1.132,16 € 364,65 € V košarico
Slika izdelka: Silikonska podloga za mobilni telefon Logilink - vijolična (NB0048) EOL

Silikonska podloga za mobilni telefon Logilink -...

Na zalogi v skladišču
1,80 € V košarico
Slika izdelka: VAVA magnetni avto nosilec za telefon

VAVA magnetni avto nosilec za telefon

Na zalogi v skladišču
17,98 € 14,63 € V košarico
Slika izdelka: ThinkPad Basic Docking Station

ThinkPad Basic Docking Station

Na zalogi v skladišču
272,06 € 250,30 € V košarico
HP 16GB DDR4-2666 SODIMM za AiO in DM

HP 16GB DDR4-2666 SODIMM za AiO in DM

V prihodu
416,25 € 406,88 € V košarico
Slika izdelka: 32GB DDR4-2666 (1x32GB) ECC RegRAM

32GB DDR4-2666 (1x32GB) ECC RegRAM

V prihodu
716,80 € 700,67 € V košarico
Slika izdelka: Prenosna baterija Xiaomi Mi Powerbank 2 10.000mAh, Quick Charge 2.0 - srebrna

Prenosna baterija Xiaomi Mi Powerbank 2 10.000mAh,...

Na zalogi v skladišču
25,90 € V košarico