Košarica
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5-120U 1.4GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | ASUS |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Garancija | 1 leto |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ3093 je zmogljiv in vsestranski prenosnik, zasnovan za uporabnike, ki potrebujejo zanesljiv računalnik,
S 16 GB DDR4 pomnilnika in hitrim 512 GB NVMe SSD diskom je ta model odlična izbira za produktivnost, delo od doma, študij ali poslovno uporabo.
Ključne prednosti modela X1502VA-BQ976
Tehnične karakteristike
Priključki:
Kamera in zvok:
Tipkovnica:
Chiclet tipkovnica z osvetlitvijo, numerični del (NumPad)
Baterija: 42 Wh
Dimenzije in teža: 35,97 × 23,25 × 1,79 cm, 1,7 kg
Operacijski sistem: brez OS