Košarica
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 5 |
| Opis procesorja | Intel Core 5-120U 1.4GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | ASUS |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Garancija | 2 leti |
Intel Core 5 120U 1.4GHz (12MB cache)
Zaslon 39,6 cm (15,6") FHD (1920x1080), 250nits, IPS-Level nebleščeč
Pomnilnik 16GB (8+8), 512GB SSD disk
Integriran grafična kartica Intel UHD Graphics
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Podrobneje:
Vmesniki:
Baterija: 42WHrs, 3-celična Li-ion
Polnilec: 48 W USB-C
Dimenzije: 35.97 x 23.25 x 1.79 cm
Teža: 1,70 kg