Košarica
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel Core 3 |
| Opis procesorja | Intel Core 3-100U 1.2GHz |
| RAM | 8GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | FreeDOS |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel UHD Graphics |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | DELL |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Garancija | 1 leto |
POŠKODOVANA EMBALAŽA!
Procesor: Intel Core 3 100U 1,2 GHz (do 4,7 GHz)
Zaslon: 39,6 cm (15,6"), FHD (1920 X 1080) WVA
Pomnilnik 8 GB, 512 GB SSD
Grafična kartica: integrirana Intel UDH Graphics
Brez operacijskega sistema
Podrobneje:
Vmesniki:
Baterija: 3-celična, 41 WHr
Dimenzije: 17-19 x 359 x 236 mm
Teža: 1,9 kg