| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Diagonala zaslona | 17,3” (43,9 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Opis procesorja | AMD RYZEN 7-7730U 2.00 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Vrsta matrike | IPS matrika |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Radeon Graphics |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Garancija | 1 leto |
Zmogljiv prenosnik s 17,3-palčnim zaslonom.
HP 17-cp3216nw je zasnovan za širok spekter domače uporabe. Namenjen je vsem, ki potrebujejo zanesljivost, varnost in visoko zmogljivost. Opremljen s procesorjem AMD Ryzen 7 7730U in velikim 17,3-palčnim zaslonom Full HD, ta prenosnik ponuja izjemno produktivnost in udobje pri delu.
Sodobna zasnova združuje privlačno ohišje z elegantnimi linijami, zato je popolna izbira za dom ali domačo pisarno.
Procesor AMD Ryzen 7 7730U 2 GHz (do 4,5 GHz, predpomnilnik 16 MB)
Zaslon 43,9 cm (17,3”) FHD (1920x1080) IPS, 300 nits, nebleščeč
Pomnilnik 16 GB, 512 GB PCIe NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon Graphics
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Lastnosti:
Vmesniki:
Baterija: 3-celična Li-Ion 41Whr
Dimenzije: 40.07 cm x 25.78 cm x 1.99 cm
Teža: 2,07 kg