Košarica
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Diagonala zaslona | 16,0" (40,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 |
| Opis procesorja | Intel Ultra 7 255U 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Intel Graphics |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
| Garancija | 1 leto |
Prenosnik HP ProBook G4i odlikuje izjemen dizajn in zmogljiva konfiguracija. Poganja ga zmogljiv procesor Intel Core Ultra 7 255U s taktom 1,7 GHz, ki mu pomaga 16 GB DDR5 pomnilnika. Za shranjevanje je na voljo 512 GB SSD pogon. Za udobno delo skrbi odličen 40,6 cm (16") IPS zaslon z zaščito proti bleščanju in ločljivostjo 1920x1200 (WUXGA).
Računalnik bo zlahka kos tudi zahtevnejšim opravilom.
Tehnične lastnosti:
Priključki:
Fizične lastnosti:
Napajanje:
Garancija: 1 leto