Košarica
| Osvetljena tipkovnica | Ne |
| Vrsta naprave | Pisarniški, Full HD |
| Diagonala zaslona | 15,6" (39,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | AMD Ryzen 3 |
| Opis procesorja | AMD RYZEN 3-7320U 2.40 GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | AMD Radeon 610M |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Garancija | 1 leto |
Zanesljiv poslovni partner po dostopni ceni.
Prenosnik Lenovo V15 G4 AMN z zmogljivim AMD Ryzen 3 procesorjem je popolna izbira za vsakodnevna poslovna opravila in študij. Tanek, lahek in eleganten – odlično združuje mobilnost z zanesljivostjo, ki jo pričakujete od blagovne znamke Lenovo.
Procesor AMD Ryzen 3 7320U 2.4 GHz (do 4.1 GHz, predpomnilnik 4 MB)
Zaslon 39,6 cm (15,6") FHD TN (1920x1080), 250nits, nebleščeč
Pomnilnik 16GB, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD disk
Integrirana grafična kartica AMD Radeon 610M Graphics
Operacijski sistem: Windows 11 Home
Lastnosti:
Razširitvena mesta:
Vmesniki:
Baterija: Li-Ion, 38Wh
Dimenzije: 359.2 x 235.8 x 19.9 mm
Teža: 1,63 kg