Šifra (ID): 135047
Šifra proizvajalca: PC-GS7-656A
Proizvajalec: MEGA
Kategorija: Računalniki MEGA
Stanje: Novo
Garancija: 24
Na zalogi v skladišču
V košarico
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka MEGA
Zaloga Na zalogi
Podroben opis
MEGA Serija S7 AMD
Vstopite v Gaming Svet z AMD Ryzen
MEGA S7 AMD Ryzen Gaming Računalnik
AMD Ryzen - Več Jeder za Vaš Denar
Moderina B650 in B850 Čipseta
Specifikacije AMD Platforme
  • Podprta čipseta: AMD B650 / B850
  • Procesorji: AMD Ryzen serije 7000 in 9000
  • Nativna DDR5 podpora za hitrejši pomnilnik
  • PCIe 5.0 pripravljenost za prihodnost
  • Odlična večjedrna zmogljivost za multitasking
AMD Ryzen Gaming Platforma MEGA S7
Grafična Moč za Vsak Gaming Slog
Fleksibilna Izbira RTX Grafike
RTX Grafične Konfiguracije
  • RTX 5060Ti - Priporočena vstopna točka za tekoče igranje
  • RTX 5070 - Odličen korak naprej za zahtevnejše
  • RTX 5070Ti - Maksimalna moč v tej seriji
  • DLSS in Ray Tracing na vseh različicah
  • Preprosta nadgradnja kdaj koli kasneje
NVIDIA RTX Grafična Kartica za AMD
Stabilno Napajanje za Dolgoročno Zanesljivost
750W Gold Standard za Učinkovitost
Vsak MEGA S7 AMD gaming računalnik uporablja preverjen 750W Gold certificiran napajalnik z odličnim 88% izkoristkom. To ni le zadostna moč za vse komponente - to je dolgoročna naložba v stabilnost vašega sistema. Nižja poraba električne energije pomeni tudi prihranek pri mesečnih računih, kar je še posebej pomembno za gaming računalnik, ki bo deloval več ur dnevno.
Antec NX260 - Praktično Ohišje za Začetnike
Antec NX260 Gaming Ohišje za AMD
AMD Prednost v MEGA S7 Seriji
Zakaj MEGA S7 AMD?
  • Cenovna dostopnost - začetni do srednji razred
  • 100% A-testiran - preverjen pred dostavo
  • Slovenski trg certifikat - varen in zakonit
  • AMD Ryzen - več jeder za multitasking
  • B650/B850 - moderna platforma z dolgo podporo
  • RTX grafika - od vstopne do vrhunske
  • 750W Gold - učinkovitost in prihranek
  • Antec NX260 - zanesljivo hlajenje
  • Nadgradljiv - raste z vami
  • Lokalna proizvodnja in podpora v Sloveniji
MEGA S7 AMD Gaming Setup
Procesor: AMD Ryzen 7-7800X3D 8C/16T 4,2/5,0GHz
Osnovna plošča: B850 microATX DDR5 (Gigabyte, Asus, MSI)
Hlajenje: Vodno hlajenje Valkyrie V240 Lite - 240mm ARGB - črna
Sistemski pomnilnik (RAM): KIT (2x16GB) DDR5 RGB (Kingston, Corsair, G.Skill, Lexar ali Crucial)
Shranjevanje: Disk SSD M.2 NVMe PCIe 4.0 2TB Kingston SVN3S 6000/5000MB/s
Grafična kartica: AMD RX9070 XT GigaByte Gaming OC 16GB GDDR6
Napajalnik: Antec 750H EC [750W] 80Plus Bronze - 88%