Košarica
| Diagonala zaslona | 10,1" (25,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Procesor | MediaTek |
| Opis procesorja | Helio G85 |
| RAM | 4GB |
| Kapaciteta diska | 128GB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Android 14 |
| 3G/4G/5G | Ne |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Arm Mali-G52 MC2 GPU |
| Tipkovnica | Brez |
| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
| Garancija | 2 leti (1 leto na baterijo) |
Procesor MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz)
Integrirana grafična kartica Arm Mali-G52 MC2
Pomnilnik 4GB LPDDR4x
Shramba 128GB eMMC 5.1
Operacijski sistem Android 14 ali novejši
Lastnosti:
Zaslon:
Vmesniki:
Beterija: 5100mAh
Dimenzije: 235.7 x 154.5 x 7.5 mm
Teža: 425g
Priloženo: