UBIQUITI G6 Dome IR dnevna/nočna LAN 8MP 4K UniFi notranja/zunanja bela nadzorna kamera
UniFi G6 Dome - 4K nadzorna kamera z naprednimi zaznavami in visoko odpornostjo
UniFi G6 Dome je zmogljiva 4K PoE nadzorna kamera, zasnovana za profesionalne sisteme UniFi Protect. Zaradi robustnega aluminijastega ohišja, zaščite IP66 in odpornosti proti vandalizmu IK10 je primerna za notranjo in zunanjo uporabo, tudi na bolj izpostavljenih lokacijah. Kamera ponuja napredne funkcije, kot so prepoznavanje obrazov, branje registrskih tablic in pametne detekcije oseb, vozil ter živali.
Kakovost slike
Kamera uporablja velik 1/1.8" 8MP senzor in zajema sliko v ločljivosti 4K (3840 x 2160) pri 30 FPS. Široko vidno polje (134,1° diagonalno) omogoča odličen pregled nad prostorom. Napredne nastavitve slike vključujejo barve, svetlost, kontrast, ostrino, ravnovesje beline, nadzor osvetlitve ter funkcije 2DNR, 3DNR in zmanjševanje šuma glede na gibanje. Podprt je tudi HDR za boljši dinamični razpon.
Nočni način
Vgrajena IR-osvetlitev omogoča nočni vid do 30 metrov, IR-cut filter pa skrbi za pravilne barve podnevi in jasen kontrast ponoči. Kamera ohranja visoko kakovost slike tudi v zahtevnih svetlobnih pogojih.
Pametne funkcije
G6 Dome podpira prepoznavanje obrazov, branje registrskih tablic ter pametne detekcije oseb, vozil in živali. Na voljo so tudi funkcije maskiranja območij, besedilni prikaz na sliki in napredne možnosti obdelave slike. Integracija z UniFi Protect omogoča centralizirano upravljanje, opozorila in arhiviranje posnetkov.
Vzdržljivost in montaža
Ohišje iz aluminijeve zlitine in polikarbonata zagotavlja visoko odpornost (IP66, IK10). Kamera je primerna za stropno in stensko montažo (priloženo), dodatno pa so na voljo: montažna plošča za dozo, dvojni nosilec, vgradni nosilec in vremenski ščit. Napajanje poteka prek PoE, poraba pa je 9,25 W.
| Proizvajalčeva koda | UVC-G6-DOME-W |
| EAN koda | 810084698808 |
| Proizvajalec | UBIQUITI |
| Ločljivost slik: | No |
| Ločljivost: | 3840 x 2160 |
| Tip kamere: | nadzor |
| Uporaba: | notranja/zunanja |
| Tip ohišja: | Dome |
| Senzor: | 8 MP |
| Leča: | fiksna fokalna razdalja |
| Ločljivost snemanja: | 3840 x 2160 |
| Kot snemanja: | vodoravno FOV: 109,9°, navpično FOV: 56,7°, diagonala FOV: 134,1° |
| Video: | 30 FPS, 8MP 3840x2160, Barve, svetlost, ostrina, kontrast, ravnovesje beline, nadzor osvetlitve, 2D zmanjševanje šuma, 3D zmanjševanje šuma, zmanjševanje šuma glede na gibanje, maskiranje, prikaz besedila na sliki, HDR |
| Zvok: | mikrofon |
| Nočno gledanje: | IR nočni vid: 30m |
| Napajanje: | PoE, 9,25W |
| Barva: | bela/črna |
| Dimenzije: | 144,7 x 96,3 mm |
| Poraba (TDP): | PoE 9,25 W |
| Dodatno: | zaščita: IP66, IK10 |
| Vsebina paketa: | set za montažo: stropna in stenska Montažna plošča za dozo, dvojni nosilec za kamero, vgradni nosilec, vremenski ščit (opcijsko) |
| Garancija | 12 mesecev |