Košarica
| Blagovna znamka | UBIQUITI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | LOCOM2 |
| EAN koda | 810354022333 |
| Proizvajalec | UBIQUITI |
| Postavitev dostopne točke: | zunanja |
| Frekvenca: | 2,4 GHz |
| Hitrost: | 150+ Mbps |
| Porti: | 1x 10/100 Ethernet Port |
| Ojačitev: | 8 dBi |
| Usmeritev: | 45° (H-pol) / 45° (V-pol) / 45° |
| Domet: | 5+ km |
| Poraba: | 5,5 W |
| Procesor: | Atheros MIPS 24KC, 400 MHz |
| Spomin: | 32 MB SDRAM, 8 MB Flash |
| Temperaturno območje: | -30 to 75° C |
| Vlažnost: | 5 do 95% kondenzacija |
| Dimenzije: | 163 x 31 x 80 mm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | locoM2, vezice za montažo na drog, PoE adapter, napajalni kabel |