| Blagovna znamka | BE QUIET! |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | BW014 |
| EAN koda | 4260052189030 |
| Proizvajalec | BE QUIET! |
| Vrsta: | Hlajenje procesorja |
| Združljiv s procesorjem: | Intel: 1851/1700/1200/2066/1150/1151/1155/2011(-3); square ILM AMD: AM5/AM4 |
| Dimenzije ventilatorja (mm): | 140 x 140 x 25 mm |
| Hitrost ventilatorja (RPM): | 2200 rpm |
| Glasnost (dB): | pri 25%: 10,8; pri50%: 22,4; pri 100%: 32,8 dB(A) |
| Življenska doba (ur): | 60.000 UR (pri 25 °C) |
| izmenjevalnik_toplote | aluminij, baker, ponikljano |
| Masa (neto): | 1,29 kg |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | radiator: 317 x 140 x 52 mm |
| Konektor ventilatorja: | priključek za pump: 4-pin (PWM); priključek RGB: 3-pin 5V; priključek ventilator: 4-pin (PWM) |