DDR5 32GB 6000MHz CL36 KIT (2x16GB) G.Skill Trident Z5 EXPO 1,35V srebrna (F5-6000J3636F16GX2-TZ5S)
Šifra (ID): 136158
Šifra proizvajalca: F5-6000J3636F16
Proizvajalec: G.SKILL
Kategorija: DDR5
Stanje: Novo
Garancija: 60
Na zalogi v skladišču
V košarico
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka G.SKILL
Zaloga Na zalogi
Podroben opis
Hitrost in zanesljivost
Intel XMP 3.0 in AMD Expo
Pomnilnik podpira tako Intel XMP kot AMD Expo profile, ki jih lahko omogočite v BIOS-u.
Spcifikacije
  • Tip pomnilnika: DDR5
  • 16GB x 2 - Dual Channel komplet
  • Hitrost: 6000 MT/s
  • Zakasnitev: 36-36-36-96
  • Napetost: 1,35V
  • Tip modula: Long DIMM brez predpomnilnika (Unbuffered)
  • Podpira Intel XMP 3.0 in AMD Expo
Mnenja in ocene kupcev za "DDR5 32GB 6000MHz CL36 KIT (2x16GB) G.Skill Trident Z5 EXPO 1,35V srebrna (F5-6000J3636F16GX2-TZ5S)"