DDR5 64GB 6000MHz CL36 KIT (2x32GB) G.Skill Aegis 5 EXPO 1,35V črna (F5-6000J3636F32GX2-IS)
Šifra (ID): 136159
Šifra proizvajalca: F5-6000J3636
Proizvajalec: G.SKILL
Kategorija: DDR5
Stanje: Novo
Garancija: 60
Na zalogi v skladišču
V košarico
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka G.SKILL
Zaloga Na zalogi
Podroben opis
GAMING DDR5 RAM
ZASNOVAN ZA HITROST
Specifikacije
  • Tip pomnilnika: DDR5
  • 32GB × 2 - Dual Channel komplet
  • OC podprti profili: AMD Expo, Intel XMP 3.0
  • Hitrost: 6000 MT/s
  • Zakasnitev: 36-36-36-96
  • Napetost: 1.35V
  • Tip modula: Long DIMM brez predpomnilnika
Mnenja in ocene kupcev za "DDR5 64GB 6000MHz CL36 KIT (2x32GB) G.Skill Aegis 5 EXPO 1,35V črna (F5-6000J3636F32GX2-IS)"