| Blagovna znamka | DREAME |
| Zaloga | Na zalogi |
Vitka oblika in udobna uporaba
Dreame Ecceluxe™ Slim je avtomatski kavni aparat, ki združuje širino 18 cm in funkcionalnosti, značilne za večje naprave. Zato je odlična izbira za prostore, kjer šteje vsak centimeter delovne površine. Tlak 19 barov in hitro segrevanje v približno 36 sekundah omogočata hitro pripravo kave. Tiho delovanje pod 65 dB zagotavlja prijetno uporabo ob kateremkoli delu dneva, preprost sistem čiščenja pa olajša vsakodnevno uporabo.

Prilagojeno mletje kavnih zrn
Aparat uporablja sistem mletja z 9-stopenjsko nastavitvijo, ki količino kave prilagodi parametrom ekstrakcije. Takšna rešitev omogoča okus v skladu s standardom SCA ter poudari aromo kavnih zrn. Zaprta zasnova komore motorja zmanjšuje raven hrupa, zato priprava napitka ne moti ostalih v prostoru. To je praktična rešitev za uporabnike, ki cenijo tišino v kuhinji.

Bogat okus in crema
Tehnologija Golden Extraction temelji na 19-barski črpalki in nadzoru temperature pri 92 °C. Stabilni pogoji priprave vplivajo na poln okus in aromo napitka. Ventil z mikro podtlakom zmanjšuje odvečno peno in zrak, kar prispeva k gladki strukturi kave in naravni crem-i. Tako ima vsak napitek uravnotežen značaj in prijetno teksturo.

Preprosto upravljanje na dotik
Panel na dotik omogoča hitro izbiro enega izmed petih napitkov: espresso, lungo, cappuccino, latte macchiato in flat white. Za začetek priprave zadostuje en dotik. Aparat omogoča tudi funkcijo vroče vode in penjenja mleka, kar zagotavlja več svobode pri pripravi različnih napitkov. Samodejna mikro pena poskrbi za ustrezno strukturo mleka brez potrebe po ročnem nastavljanju parametrov.

Enostavno čiščenje sistema
Odstranljivo kuhalno enoto je mogoče odstraniti z eno roko v približno 3 sekundah in jo sprati pod vodo. Elemente mlečnega sistema je mogoče razstaviti, kar omogoča natančno odstranjevanje ostankov. Samodejno izpiranje ob vklopu in izklopu ter približno 60-sekundni program čiščenja olajšajo vzdrževanje naprave. Funkcija odstranjevanja vodnega kamna dodatno zmanjšuje potrebo po ročnem vzdrževanju.

Praktične rešitve
Model je opremljen z rezervoarjem za vodo prostornine 1,5 l, posodo za kavna zrna s kapaciteto 150 g ter posodo za mleko prostornine 240 ml. Nastavljiva višina izliva od 9 do 11,5 cm s pladnjem in do 15 cm brez njega omogoča uporabo različnih skodelic in kozarcev. Sistem obvestil opozarja na pomanjkanje vode, kavnih zrn ter potrebo po praznjenju posode za kavne usedline, kar olajša sprotno uporabo.

Za manjše prostore
Širina 18 cm omogoča, da se aparat odlično poda v manjše kuhinje in na ozke delovne površine. Zavzame manj prostora kot list formata A4, zato ga lahko postavite tudi tja, kjer večji modeli nimajo prostora. Preprosta oblika in umirjena barvna zasnova omogočata, da se naprava lepo ujema z različnimi slogi notranje opreme ter predstavlja praktičen dodatek kuhinjskemu prostoru.

| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Model | DREAME Ecceluxe™ Slim FCM30 |
| Tip izdelka | Avtomatski kavni aparat |
| Tlak črpalke | 19 barov |
| Moč | ni podatka |
| Sistem mletja | Vgrajen mlinček |
| Nastavitev mletja | 9 stopenj |
| Prostornina rezervoarja za vodo | 1,5 l |
| Kapaciteta posode za kavna zrna | 150 g |
| Prostornina posode za mleko | 240 ml |
| Vrste napitkov | Espresso, lungo, cappuccino, latte macchiato, flat white |
| Upravljanje | Panel na dotik |
| Funkcija penjenja mleka | Da |
| Funkcija vroče vode | Da |
| Čas segrevanja | približno 36 s |
| Raven hrupa | manj kot 65 dB |
| Samodejno izpiranje | Da |
| Program čiščenja | Da |
| Funkcija odstranjevanja vodnega kamna | Da |
| Nastavljiva višina izliva | 9–11,5 cm s pladnjem / do 15 cm brez pladnja |
| Barva | Siva |
| Širina | 18 cm |
| Vsebina pakiranja | kavni aparat, posoda za mleko, cevka za penjenje mleka, krtača za čiščenje, napajalni kabel, 3x sredstvo za odstranjevanje vodnega kamna, 1x čistilna krpa, čistilna igla, dokumentacija |