INTER-TECH Argus BPS-850CM 80Plus Bronze ATX napajalnik
Šifra (ID): 134557
Šifra proizvajalca: 88882245
Proizvajalec: INTER-TECH
Stanje: Novo
Na zalogi v skladišču
V košarico
Tehnične podrobnosti
Blagovna znamka INTER-TECH
Zaloga Na zalogi
Podroben opis
Ključne lastnosti BPS-850CM
  • Moč 850 W - idealen za gaming računalnike, ustvarjalne delovne postaje in zmogljive namizne sisteme.
  • 12VHPWR priključek (600 W) - pripravljen za najnovejše grafične kartice RTX 40 serije in druge energetsko zahtevne GPU-je, z varnim in stabilnim napajanjem.
  • Tih 120 mm ventilator - temperaturno krmiljen za tiho delovanje tako pri vsakodnevni uporabi kot pod obremenitvijo.
Podatki proizvajalca:
Podrobno o izdelku:
Proizvajalčeva koda88882245
EAN koda4260455649674
ProizvajalecINTER-TECH
Vrsta:vgradni
Moč:850 W
Certifikat učinkovitosti:80 Plus Bronze
Učinkovitost:pri 20%: 87,57%, pri 50%: 89,21%, pri 100%: 86,32%
Format:ATX
Konektorji:1x Mainboard 20+4pin
2x CPU 4+4pin
1x PCIe 12VHPWR
4x PCIe 6+2pin
8x SATA 15pin
3x IDE/ Molex 4pin
1x Floppy 4pin
Napetosti/tokovi+5V in +3,3V kombinirano: 100W, +12V: 850W (58A)
Hlajenje:1x 120 mm
Garancija36 mesecev
Vsebina paketa:Napajalni kabel, povezovalni kabel, vijaki, vezice za kable
Dimenzije:150 x 165 x 86 mm