Košarica
| Blagovna znamka | INTER-TECH |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | 88885508 |
| EAN koda | 4260455645119 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | Ventilatorji |
| Dimenzije ventilatorja (mm): | 120 mm |
| Hitrost ventilatorja (RPM): | 900rpm |
| Pretok zraka (CFM): | 30 cfm (50,12cbm/h) |
| Glasnost (dB): | 22 dBA |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: | ventilator: 120 x 120 x 25 mm |
| Konektor ventilatorja: | 2-pin |
| Dodatno: |