Košarica
| Blagovna znamka | INTER-TECH |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | 99997247 |
| EAN koda | 4260455643511 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Vrsta: | vgradni strežniški |
| Moč: | 800 W |
| Certifikat učinkovitosti: | No |
| Format: | No |
| Hlajenje: | 2x 40mm ventilator |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 84 x 96,5 x 270mm |