| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | ZAFR0074GR |
| EAN koda | 198157016194 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 11" 2.5K (2560x1600) IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, na dotik (do 10) |
| Procesor: | MediaTek Dimensity 6300 (8C, 2x A76 @2.4GHz + 6x A55@2.0GHz) |
| Notranji spomin: | 128GB |
| Pomnilnik: | 8GB LPDDR4x |
| Grafična kartica: | integrirana Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Priključki: | 1x USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), s polnjenjem 1x slušalke, mikrofon combo jack (3.5mm) 1x čitalec kartic |
| Čitalec kartic | microSD, podpira do 2TB (exFAT) |
| Spletna kamera | spredaj 5.0MP / zadaj 8.0MP |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2, |
| Zvočniki | 4, optimizirani z Dolby Atmos |
| Operacijski sistem: | Android 15 ali novejši |
| Barva: | siva |
| Baterija | 7040mAh (običajno) |
| Dimenzije: | 254,59 x 166,15 x 6,99 mm |
| Masa (neto): | 480 g +- 10 g |
| Dodatno: | GPS + GLONASS + Galileo TUV Rheinland Flicker Free senzor pospešla |
| Garancija | 24 mesecev, 1 leto na baterijo |
| Vsebina paketa: | Lenovo Tab Pen + Folio ovitek |
| Podpira USB Power Delivery: | Ne |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 20 |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 20 |
| Ima polnilec: | Ne |
| EPREL Št.: |