| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83K70081SC |
| EAN koda | 0198158907668 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits neodsevni, 45% NTSC, 60Hz |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7535HS (6C / 12T, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Pomnilnik: | 16GB (8GB Soldered DDR5-4800 + 8GB SODIMM DDR5-4800), nadgradljiv do 24 GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon 660M |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Čitalec kartic | SD |
| Priključki: | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), z USB PD 3.0 and DisplayPort 1.2 1x HDMI 1.4 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x SD čitalec kartic 1x napajalni konektor |
| Tipkovnica | slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar, Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Zvočniki | 2W x2, Dolby Audio |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR z varnostno zaslonko |
| Baterija | 60Wh |
| Material: | alulminij (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Barva: | siva (luna grey) |
| Dimenzije: | 343,4 x 239,5 x 16,9-17,9 mm |
| Masa (neto): | 1,63 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | MIL-STD-810H, TÜV Rheinland Low Blue Light (programsko) |
| Serija: | IdeaPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |