| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Preveri zalogo |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83J10037SC |
| EAN koda | 0198156555250 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" 2,8K (2880x1800) OLED 500nits Glossy, 100% DCI-P3, 120Hz, DisplayHDR True Black 1000 |
| Procesor: | Intel Core 7 240H (14 jedra: 6 P-jedra + 8 E-jeder, za 20 niti), P-jedro do 5,4 GHz, 24 MB |
| Pomnilnik: | 32 GB DDR5-5600, dual-channel, 2x SO-DIMM, brez proste reže, največ do 32GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe4.0x4 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | samo brezžična povezava |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Čitalec kartic | microSD |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 2x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), z USB PD 3.0 in DisplayPort 1.4 1x HDMI 1.4b 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x microSD čitalec kartic |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar, Precision TouchPad (PTP) podpora, 75 x 120 mm |
| Zvočniki | stereo 2 x 2 W, z Dolby Audio |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR (Windows Hello), z varnostno zaslonko, ToF senzor |
| Baterija | 60 Wh |
| Material: | zgoraj in spodaj: aluminij |
| Barva: | siva |
| Dimenzije: | 356,5 x 250,6 x 16,9 mm |
| Masa (neto): | 1,81 kg |
| Operacijski sistem: | brez |
| Paket programske opreme: | |
| Garancija | 24 mesecev |
| Serija: | IdeaPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |