| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 21SK007RSC |
| EAN koda | 0198156362810 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits neodsevni, 45% NTSC, 60Hz |
| Procesor: | Intel® Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB Intel Smart Cache |
| Pomnilnik: | 32GB (2x 16GB) SODIMM DDR5-5600 (2x SODIMM reže, brez proste, dual-channel podpora, največ do 64GB) |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel grafika |
| Mrežna kartica | gigabit RJ-45 |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Čitalec kartic | SD čitalec kartic |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 3.0 in DisplayPort 1.4 1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, 4K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD čitalec kartic |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Stereo zvočniki, 2W x2, Dolby Audio™ |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR Hybrid z varnostno zaslonko |
| Baterija | 45Wh |
| Material: | aluminij (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Barva: | siva (Arctic Grey) |
| Dimenzije: | 356 x 253.5 x 17.5 mm |
| Masa (neto): | >1,7 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro Slovensko |
| Garancija | 36 mesecev On site |
| Certifikati: | ENERGY STAR® 9.0EPEAT™, Gold RegisteredErP Lot 6/26, Skladnost z direktivo RoHS, TCO Certified, generacija 10, TÜV Rheinland® Low Blue Light (programska rešitev) |
| Serija: | ThinkBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |