LENOVO ThinkCentre Neo 50t Gen6 Intel Ultra 5 225 16GB 1TB Windows 11 Pro tipkovnica + miška Tower namizni računalnik 13BD0047ZY
ThinkCentre neo 50t Gen 6 je poslovna namizna rešitev, zasnovana za zanesljivo in dolgotrajno uporabo v podjetjih, javnih ustanovah in profesionalnih okoljih. Ohišje formata Tower s prostornino 13,6 litra omogoča enostavno nadgradljivost, dobro hlajenje ter pregledno notranjo postavitev komponent. Črna, nevpadljiva zunanjost se dobro ujema z vsakim pisarniškim okoljem.
Zmogljivost za profesionalno delo
Intel Core Ultra 5 225 s 10 jedri zagotavlja tekoče izvajanje pisarniških aplikacij, spletnih orodij, analitičnih programov in večopravilnosti. Integrirana Intel Graphics grafika je primerna za vsakodnevno delo, videokonference in uporabo več monitorjev. Sistem dopolnjuje 16 GB DDR5 pomnilnika, ki omogoča stabilno delovanje pri zahtevnejših obremenitvah, ter hiter 1 TB NVMe SSD, ki poskrbi za hitro nalaganje sistema in aplikacij.
Razširljivost in prilagodljivost
Model omogoča nadgradnjo do 64 GB DDR5 pomnilnika ter do tri podatkovne pogone (1? 3,5" HDD in 2? M.2 SSD). Na voljo sta reži PCIe 4.0 x16 in PCIe 3.0 x1 za dodatne kartice, kar omogoča prilagoditev sistema specifičnim potrebam ? od dodatnih mrežnih kartic do profesionalnih grafičnih rešitev. Takšna zasnova je primerna za organizacije, ki želijo dolgoročno vzdrževati in nadgrajevati svojo IT infrastrukturo.
Povezljivost za sodobno delovno okolje
ThinkCentre neo 50t Gen 6 ponuja širok nabor priključkov za enostavno povezovanje z obstoječo opremo. Spredaj so na voljo USB-C, štirje USB-A priključki ter avdio vmesniki, zadaj pa dodatni USB-A, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, VGA in gigabitni Ethernet. Vgrajen Wi-Fi 6 omogoča stabilno brezžično povezavo v sodobnih pisarniških omrežjih.
Varnost in zanesljivost
Sistem vključuje TPM 2.0, podporo za fizične ključavnice ter stikalo za zaznavanje odpiranja ohišja, kar zagotavlja višjo stopnjo zaščite v poslovnih okoljih. Model je opremljen z operacijskim sistemom Windows 11 Pro, kar omogoča uporabo naprednih varnostnih funkcij in upravljanja naprav.
Priložena oprema
V kompletu sta priložena USB tipkovnica in USB miška Calliope, kar omogoča takojšnjo uporabo brez dodatnih nakupov.
Komu je namenjen
ThinkCentre neo 50t Gen 6 je primeren za podjetja, administrativna okolja, izobraževalne ustanove in profesionalne uporabnike, ki potrebujejo zanesljiv, razširljiv in dolgoročno vzdržen namizni računalnik. Odlično se obnese pri pisarniškem delu, delu v oblaku, obdelavi podatkov in uporabi več monitorjev, kjer sta stabilnost in varnost ključnega pomena.
Podatki proizvajalca:
Lenovo Global Technology HK Limited
Bilding Dept, 23/F, Lincoln House,
979 Quarry Bay, Hong Kong
compliance@lenovo.com
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 13BD0047ZY |
| EAN koda | 99271022108 |
| Procesor: | Intel Core™ Ultra 5 225, 10C (6P + 4E) / 10T, Max Turbo do 4.9GHz, 20MB Intel® Smart Cache |
| Osnovna plošča: | Intel B860 |
| Pomnilnik: | 1x 16GB UDIMM DDR5-5600, 1 prosta reža, do 64GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | RTL8111K, 1x RJ-45 |
| Zvočna kartica: | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC623-CG |
| Zvočniki | 2Wx1 |
| Razširitvene reže: | 1x PCIe® 4.0 x16, polna višina, dolžina < 233,6mm, višina < 117,5mm 1x One PCIe® 3.0 x1, polna višina, (dolžina < 185mm, višina < 100mm) ali (dolžina < 118mm, višina < 110mm) 3x M.2 slot (1x WLAN, 2x SSD) |
| Priključki: | Spredaj 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), prenos podatkov in 15W polnjenje 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) Zadaj 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Smart Power On 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| Napajalnik: | 260W do 90% |
| Ohišje | Tower (13,6l) |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro, slovenski |
| Certifikati: | RoHS / WEEE / REACH |
| Garancija | 36 mesecev On site |
| Dimenzije: | 145 x 292,2 x 365 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |