| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 21SR0045SC |
| EAN koda | 198158351324 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo do 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| Pomnilnik: | 1x 16GB SODIMM DDR5-5600 (DO 64 GB, 1 reža prosta) |
| Kapaciteta diska: | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Mrežna kartica | 100/1000M (RJ-45) |
| Brezžična mrežna oprema | Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-C (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), z USB PD 3.1 in DisplayPort 1.4 1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), z USB PD 3.1 in DisplayPort 2.1 1x HDMI® 2.1, do 4K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio HARMAN |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR Hybrid z varnostno zaslonko |
| Baterija | 64 Wh |
| Material: | aluminij |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 356 x 249 x 10,1/17,05 (spredaj/zadaj), 21,15 (maximum) mm; 14.01 x 9.80 x 0.40/0.67 (spredaj/zadaj) |
| Masa (neto): | >1,63 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro, slovensko |
| Razširitvene reže: | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop TUV Rheinland Low Blue Light (programsko) Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Garancija | 36 mesecev On site |
| Certifikati: | ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6/26, Skladnost z direktivo RoHS, TCO Certified, generacija 10, TÜV Rheinland® Low Blue Light, MIL-STD-810H military test |
| Serija: | ThinkPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |