| Blagovna znamka | Lenovo |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 21QN001DSC |
| EAN koda | 198157794054 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8 jeder / 16 niti, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3), NPU AI, do 50 TOPS |
| Pomnilnik: | 32 GB (2x 16GB) SODIMM DDR5-5600, dve reži, dual channel, največ do 64GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon 860M |
| Mrežna kartica | 100/1000M (RJ-45) |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Čitalec kartic | čitalec pametnih kartic |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) |
| Tipkovnica | osvetljena slovenska |
| Zvočniki | 2W x2, Dolby Audio |
| Spletna kamera | 5.0MP + IR z varnostno zaslonko, Windows Hello podpora |
| Baterija | 52,5Wh |
| Material: | zgoraj: polikarbonat + 20% ogljikova vlakna |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 359,7 x 250,8 x 11,8/18,14 (spredaj/zadaj), 23,65 (največ) mm |
| Masa (neto): | od 1,76 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec pametnih kartic Nano-SIM reža za kartic čitalec kartic v gumbu za vklop Kensington Nano reža, 2.5 x 6 mm Ultrasonično zaznavanje osebe MIL-STD-810H military test passed |
| Garancija | 36 mesecev, Premier Support HB |
| Certifikati: | ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO Certified, generation 10 |
| Vsebina paketa: | napajalnik 65W USB-C (3-pin) |
| Serija: | ThinkPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |