Košarica
| Blagovna znamka | MIKROTIK |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | RBCAPGI-5ACD2ND |
| EAN koda | 4752224003416 |
| Proizvajalec | MIKROTIK |
| Postavitev dostopne točke: | notranja |
| Frekvenca: | dual band 2,4 GHz in 5 GHz |
| Standard: | 802.11b/g/n/ac |
| Porti: | 2x 10/100/1000 ethernet |
| Ojačitev: | 2,4 GHz: 2 dBi, 5 GHz: 2,5 dBi |
| Napajanje: | PoE 802.3af/at, 17-57 V |
| Poraba: | 13 W |
| Procesor: | 4 jedrni 716 MHz IPQ-4018 ARM 32bit, 128 MB RAM |
| Spomin: | 16 MB FLASH |
| Temperaturno območje: | -40 do 50° C |
| Dimenzije: | okroglo ohišje: premer 136 mm, višina: 30 mm; kvadratno ohišje: 145 mm x 145 mm x 30 mm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | dostopna točka, kvadratni pokrov, 24 V 1,2 A napajalni adapter, stropna montaža, gigabitni PoE injektor, vijaki |