| Blagovna znamka | MIKROTIK |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | RBcAPL-2nD |
| EAN koda | 4752224003423 |
| Proizvajalec | MIKROTIK |
| Postavitev dostopne točke: | notranja/zunanja |
| Frekvenca: | 2,4 GHz |
| Standard: | 802.11b/g/n |
| Porti: | 88 X 52 X 20mm |
| Antena: | notranja |
| Ojačitev: | 1,5dBi |
| Usmeritev: | 360 stopinj |
| Konektor: | RJ45 10/100 PoE |
| Napajanje: | 802.3af/at napajanje (5 V - 60V) ali napajalni adapter |
| Poraba: | 4W |
| Procesor: | 650 MHz QCA9533 |
| Spomin: | 64 MB RAM |
| Temperaturno območje: | -40C do +70C |
| Garancija | 24 mesecev |