Košarica
| Blagovna znamka | MIKROTIK |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | CRS326-24G-2S+RM |
| EAN koda | 4752224002198 |
| Proizvajalec | MIKROTIK |
| Namestitev: | No |
| Vrsta stikala: | No |
| Vmesniki: | 24x 10/100/1000 Ethernet; 2x SFP+ |
| Programske funkcije: | RouterOS / SwitchOS, License level 5 |
| Poraba: | 24 W |
| Dimenzije: | 440 x 144 x 44 mm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | 24 V 1,2 A napajalni adapter Rack nosilca |
| Dodatno: | 1-jedrni ARM procesor 800 MHz, 512 MB RAM, 16 MB Flash |