Košarica
| Blagovna znamka | MIKROTIK |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | RB941-2ND |
| EAN koda | 4752224003126 |
| Proizvajalec | MIKROTIK |
| Postavitev dostopne točke: | notranja |
| Frekvenca: | 2.4 GHz |
| Standard: | 802.11b/g/ |
| Porti: | 4x 10/100 Ethernet |
| Varnost: | triggered WPS |
| Antena: | notranja |
| Ojačitev: | 1,5 dBi |
| Napajanje: | napajalni adapter |
| Poraba: | 3,5W |
| Procesor: | 650 MHz QCA9533 |
| Spomin: | 32 MB RAM |
| Temperaturno območje: | -20C do +70C |
| Dimenzije: | 113 x 89 x 28 mm |
| Garancija | 24 mesecev |