Košarica
| Blagovna znamka | MIKROTIK |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | RB941-2ND-TC |
| EAN koda | 4752224003102 |
| Proizvajalec | MIKROTIK |
| Postavitev dostopne točke: | notranja |
| Frekvenca: | 2,4 GHz |
| Standard: | 802.11b/g/n |
| Porti: | 4x 10/100 |
| Ojačitev: | 1,5 dBi |
| Napajanje: | napajalni adapter 5V 0,7A |
| Poraba: | 3 W |
| Procesor: | 650 MHz QCA9533 |
| Spomin: | 32 MB |
| Garancija | 24 mesecev |
| Vsebina paketa: | dostopna točka, napajalni adapter |