Košarica
| Blagovna znamka | AOC |
| Zaloga | Na zalogi |
Dolge podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Raven zaslon (TFT/LCD) |
| Barva | Črna |
Zaslon | |
| Diagonala zaslona (cm) | 68,6 cm |
| Diagonala slike (palci) | 27 " |
| Ločljivost | 2560 * 1440 |
| Standardna ločljivost | WQHD (2560x1440) |
| Odzivni čas | 4 ms |
| Kontrastno razmerje | 4000:1 |
| Svetlost | 250 cd/m² |
| Vodoravni kot gledanja | 178 ° |
| Vidni kot navpično | 178 ° |
| Vrsta plošče | IPS |
Vmesniki/povezljivost | |
| Video vmesniki | DisplayPort; HDMI |
| Avdio vhodi in izhodi | Linijski vhod |
Avdio | |
| Zvočniki | Da |
Specifikacije | |
| Hitrost osveževanja (Hz) | 75 Hz |
| Prilagodljivost | Nagib |