Košarica
| Blagovna znamka | MSI |
| Zaloga | Na zalogi |
Obsežne podrobnosti | |
Splošno | |
| Vrsta | Ploski zaslon (TFT/LCD) |
| Barva | Črna |
Oglas | |
| Diagonala slike (cm) | 68,6 cm |
| Diagonala slike (Zoll) | 27 " |
| Resolucija | 3840 * 2160 |
| Standard ločljivosti | UHD (3840x2160) |
| Reakcijski čas | 4 ms |
| Vrsta plošče | IPS |
Vmesniki/povezljivost | |
| Video vmesniki | HDMI |
Tehnične specifikacije | |
| Bildwiederholfrequenz (Hz) | 60 Hz |
| Prilagodljivost | sosed |
Drugi dodatki | |
| Razred energijske učinkovitosti | F |