Košarica
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Zaloga | Na zalogi |
| Glavne značilnosti | |
| Splošno | |
| Diagonala zaslona | 61 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| VESA nosilec | Da |
| Barva izdelka | Modra, siva |
| Vse podrobnosti | |
| Storitve | |
| AMD FreeSync | Da |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
| Način igre | Da |
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 61 cm |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Izvorno razmerje stranic | 16:9 |
| Vrsta plošče | IPS |
| Svetlost (običajna) | 250 cd / m² |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Vrsta HD | Full HD |
| Tehnologija zaslona | LED |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Podprte grafične ločljivosti | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Podprti video načini | 1080p |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Kontrastno razmerje | 1000:1 |
| Največja hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Kot gledanja, vodoravno | 178 ° |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Število barv na zaslonu | 16,7 milijona barv |
| Vidna velikost (vodoravno) | 52,7 cm |
| Vidna velikost (navpično) | 29,6 cm |
| Diagonala zaslona (cm) | 60 cm |
| Ergonomija | |
| VESA nosilec | Da |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 100 x 100 mm |
| nagibno | Da |
| Razpon kota naklona | -2 - 20 ° |
| Dizajn | |
| Barva izdelka | Modra, siva |
| Povezave in vmesniki | |
| Število povezav VGA (D-Sub) | 1 |
| DVI povezava | Ne |
| HDMI | Da |
| Število povezav HDMI | 1 |
| Različica HDMI | 1.4 |
| Vrsta priključka za polnjenje | DC povezava |
| DC povezava | Da |
| Učinkovitost | |
| Poraba energije (med delovanjem) | 16 W |
| Poraba energije (pripravljenost) | 0,5 W |
| Poraba energije (izklop) | 0,3 W |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Letna poraba energije | 23 kWh |
| Lestvica energetske učinkovitosti | A +++ do D |
| Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 10 - 40 ° C |
| Vlažnost med delovanjem | 10 - 80 % |
| Teža in mere | |
| Širina naprave (vključno z osnovo) | 539,2 mm |
| Globina naprave (vključno z nogo) | 232 mm |
| Višina naprave (vključno s stopalom) | 425,3 mm |
| Teža (s stojalom) | 2,7 kg |
| Širina (brez stojala) | 53,9 cm |
| Globina (brez stojala) | 3,94 cm |
| Višina (brez stojala) | 32,3 cm |
| Teža (brez stojala) | 2,4 kg |
| Podatki o embalaži | |
| Širina embalaže | 675 mm |
| Globina pakiranja | 125 mm |
| Višina embalaže | 387 mm |
| Teža paketa | 4 kg |
| Druge funkcije | |
| Razred energetske učinkovitosti (stari) | A + |