Košarica
| Blagovna znamka | SAMSUNG |
| Zaloga | Na zalogi |
Ključne funkcije | |
Splošno | |
| Barva izdelka | Siva |
| VESA nosilec | Da |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Izvirno razmerje stranic | 16:9 |
| Gledni kot, vodoravno | 178 ° |
| Diagonala zaslona | 68,6 cm |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
Dolge podrobnosti | |
Teža in mere | |
| Globina naprave (vključno s stopali) | 250,5 mm |
| Teža | 3,5 kg |
| Višina | 359,9 mm |
| Širina | 611,7 mm |
| Širina naprave (vključno s stopali) | 611,7 mm |
| Teža (s stojalom) | 4,5 kg |
| Višina naprave (vključno s stopali) | 463 mm |
| Globina | 51,3 mm |
Druge funkcije | |
| Poraba energije (maks.) | 25 W |
Pogoji delovanja | |
| Temperaturno območje delovanja | 10 - 40 °C |
| Vlažnost med delovanjem | 1 - 80 % |
Storitve | |
| AMD FreeSync | Da |
| Podpora za prilagodljivo sinhronizacijo VESA | Da |
| Tehnologija brez utripanja | Da |
Podatki o embalaži | |
| Priloženi kabli | AC,HDMI |
| Teža paketa | 6 kg |
| Vrsta embalaže | Škatla |
| Globina embalaže | 190 mm |
| Priloženo stojalo | Da |
| Višina embalaže | 455 mm |
| Širina embalaže | 715 mm |
Oblikovanje | |
| Barva izdelka | Siva |
Ergonomija | |
| Vmesnik za montažo na ploščo | 75 x 75 mm |
| Območje kota naklona | -2 - 22 ° |
| Prilagoditev nagiba | Da |
| VESA nosilec | Da |
Zaslon | |
| Podprte grafične ločljivosti | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Vrsta plošče | IPS |
| Trženjsko ime dinamičnega kontrastnega razmerja | Mega kontrast |
| Barvni razpon | 72 % |
| Odzivni čas | 5 ms |
| Izvirno razmerje stranic | 16:9 |
| Oblika zaslona | Ravna |
| Število barv zaslona | 16,78 milijona barv |
| Vidna velikost (navpično) | 33,6 cm |
| Gledni kot, vodoravno | 178 ° |
| Svetlost (običajna) | 250 cd/m² |
| Diagonala zaslona | 68,6 cm |
| Kot gledanja, navpično | 178 ° |
| Vidna velikost (vodoravno) | 29,8 cm |
| Največja hitrost osveževanja | 75 Hz |
| Ločljivost zaslona | 1920 x 1080 slikovnih pik |
| Razmerje kontrasta | 1000:1 |
Uspešnost | |
| Poraba energije (izklopljeno) | 0,3 W |
| Letna poraba energije | 32 kWh |
| Razred energijske učinkovitosti | A+ |
| AC vhodna napetost | 100 - 240 V |
| Poraba energije (delovanje) | 22 W |
Vrata in vmesniki | |
| Število vrat VGA (D-Sub) | 1 |
| Različica HDMI | 1.4 |
| Število vrat HDMI | 1 |
| HDMI | Da |