| Blagovna znamka | PCPLUS |
| Zaloga | Preveri zalogo |
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 149391 |
| EAN koda | 3830082177867 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5600X 3,7/4,6GHz, 6 jeder/12 niti |
| Osnovna plošča: | ASUS A520M-K |
| Pomnilnik: | 16GB 3200MT/s DDR4, Kingston ali G.skill, 1 prosta reža |
| Kapaciteta diska: | 1 TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5050 OC 8GB GDDR6 |
| Mrežna kartica | Realtek 1Gb |
| Priključki: | Spredaj: 2x USB 2.0 1x USB 3.0 1x mikrofon/slušalke Zadaj: 1x PS/2 tipkovnica 1x PS/2 miška 4x USB 3.2 Gen 1 (Type-A) 2x USB 2.0 1x LAN (RJ45) 1x D-Sub 1x HDMI 3x Audio jack Grafična kartica: 1x HDMI 2.1b 3x DisplayPort 2.1b |
| Napajalnik: | 400W 80PLUS Bronze |
| Ohišje | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 405 x 200 x 449 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |