PCPLUS Gamer Ryzen 5 5600X 16GB 1TB RTX 5050 OC 8GB Windows 11 Home gaming namizni računalnik
Predstavljamo vam PCplus GAMER, s katerim bo vaše igranje zasijalo v vsej svoji slavi. Srce je zmogljiv šestjedrni procesor AMD Ryzen 5 5600X, ki vas bo popeljal v nove svetove in dimenzije igranja.
Procesor deluje v povezavi s 16GB 3200MT/s DDR4 KINGSTON/G.Skill pomnilnika. Za bliskovit zagon sistema, iger in vseh podatkov je tukaj izjemno hitri 1 TB KINGSTON M.2 PCIe 4.0 NVMe SSD, s katerim boste dosegli nov vrh hitrosti in učinkovitosti v shranjevanju podatkov. Vse skupaj povezuje A520M-K osnovna plošča z 1Gb Ethernet priključkom.
Vrhunec vsakega gaming sistema je grafična kartica, ki bo vašo gaming izkušnjo prinesla na novo raven. Vgrajena je GeForce RTX 5050 OC z 8GB GDDR6 pomnilnika, ki je namenjena srednje zahtevnim igralcem rač unalniških iger v ločljivosti FullHD.
Zmogljive komponente napaja napajalnik z močjo 400W in 80 Plus Bronze učinkovitostjo delovanja. Vse skupaj je vgrajeno v privlačno Antec Mid-Tower RGB ohišje, ki ne samo da navdušuje z elegantnim dizajnom, ampak tudi zagotavlja optimalno hlajenje z mrežasto sprednjo stranico in tremi ARGB 120 mm ventilatorji na sprednji strani in enim 120 mm na zadnji. Vaš računalnik bo med igranjem ostal miren, stabilen in cool - tako kot vi.
In nenazadnje, operacijski sistem Windows 11 Home vam bo ponudil najbolj intuitivno in napredno uporabniško izkušnjo. Vse bo delovalo gladko in brezhibno, tako da se boste lahko osredotočili le na to, kar vam najbolj ustreza - na vaše igre.

Idealna kombinacija za domače uporabnike!
Microsoft Office 2024 Home in PCplus računalniki z Windows 11 Home prinašajo popolno kombinacijo inovativnosti, produktivnosti in naprednih funkcij za vsakodnevne potrebe.
Microsoft Office 2024 Home vam omogoča dostop do številnih spletnih orodij in storitev za lažje sodelovanje, shranjevanje v oblaku ter povezovanje. Windows 11 Home pa ponuja izboljšane zmogljivosti, varnost ter integracijo, kar omogoča vstop v svet inovativnosti in produktivnosti. PCplus računalniki z dolgoletno tradicijo poskrbijo, da vse poteka tako kot mora, ob nakupu in čez leta.
Office paket ni priložen, nakup je na voljo ločeno!
Podatki proizvajalca:
Acord-92 d.o.o.
Stegne 13
1000 Ljubljana
Slovenija
info@acord-92.si
+386 1 583 72 30
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 149355 |
| EAN koda | 3830082177850 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5600X 3,7/4,6GHz, 6 jeder/12 niti |
| Osnovna plošča: | ASUS A520M-K |
| Pomnilnik: | 16GB 3200MT/s DDR4, Kingston ali G.skill, 1 prosta reža |
| Kapaciteta diska: | 1 TB NVMe PCIe 4.0 SSD, Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | GeForce RTX 5050 OC 8GB GDDR6 |
| Mrežna kartica | Realtek 1Gb |
| Priključki: | Spredaj: 2x USB 2.0 1x USB 3.0 1x mikrofon/slušalke Zadaj: 1x PS/2 tipkovnica 1x PS/2 miška 4x USB 3.2 Gen 1 (Type-A) 2x USB 2.0 1x LAN (RJ45) 1x D-Sub 1x HDMI 3x Audio jack Grafična kartica: 1x HDMI 2.1b 3x DisplayPort 2.1b |
| Napajalnik: | 400W 80PLUS Bronze |
| Ohišje | ANTEC Midi ATX, RGB, okno |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski/angleški (izbira uporabnika ob prvem zagonu) |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 405 x 200 x 449 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |