| Blagovna znamka | PCPLUS |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 147983 |
| EAN koda | 3830082175887 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5600GT 3,6GHz / 4,6GHz, 6 jeder, 12 niti |
| Osnovna plošča: | A520 |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR4 3200MHz (1 prosta reža), Kingston ali G.skill |
| Kapaciteta diska: | SSD 1TB NVMe M.2 Kingston 6000/4000 MB/s |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Integrirana AMD Radeon |
| Mrežna kartica | gigabit Ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Priključki: | spredaj ohišje: zadaj plošča: |
| Napajalnik: | 400 W 80 Plus Bronze |
| Ohišje | micro ATX |
| Operacijski sistem: | brez |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 370 x 175 x 415 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |