| Blagovna znamka | PCPLUS |
| Zaloga | Preveri zalogo |
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 147836 |
| EAN koda | 3830082175658 |
| Procesor: | Intel Core i5-14400 2,5/4,7GHz, 6 jeder |
| Osnovna plošča | ASUS Prime H610M |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR4 3200 MHz |
| Kapaciteta diska: | 1 TB SSD NVMe M.2 |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Mrežna kartica | gigabit ethernet |
| Zvočna kartica: | Realtek 7.1 |
| Razširitvene reže: | 1x PCIe 4.0 x16 (prosta) |
| Priključki: | zadaj: spredaj: |
| Napajalnik: | 400 W 80Plus Bronze |
| Ohišje | Micro ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro EDU (izključno za izobraževalne ustanove) |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev |
| Dimenzije: (SxVxG) | 355 x 180 x 365 mm |
| Tip procesorja: | Intel Core i5 |
| Pomnilnik: | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro EDU |