| Blagovna znamka | PNY |
| Zaloga | Preveri zalogo |
| Proizvajalčeva koda | VCNRTX2000ADA-PB |
| Proizvajalec | PNY |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA Professional |
| Grafični procesor: | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Jedro | CUDA |
| Grafični pomnilnik: | 32 GB GDDR6 z ECC |
| Takt pomnilnika: | 576 GB/s |
| Vodilo: | PCI Express 4.0 |
| Število procesorskih enot | 2816 |
| Pomnilniško vodilo | 128 bit |
| Izhodi: | 4x mini DisplayPort 1.4a |
| Hladilnik | Aktivno hlajenje |
| Dodatno: | Single Precision Performance: 12 TFLOPS RT Core Performance: 27.7 TFLOPS Tensor Performance: 191.9 TFLOPS |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 6,86 x 16,76 mm (V x D) (2-reža) |
| Barva: | črna |