| Blagovna znamka | PNY |
| Zaloga | Preveri zalogo |
| Proizvajalčeva koda | VCNRTX4500ADA-PB |
| Proizvajalec | PNY |
| Proizvajalec čipovja: | NVIDIA Professional |
| Grafični procesor: | NVIDIA RTX 4500 Ada |
| Jedro | CUDA |
| Grafični pomnilnik: | 24 GB GDDR6 z ECC |
| Takt pomnilnika: | 432 GB/s |
| Vodilo: | PCI Express 4.0 |
| Število procesorskih enot | 7680 |
| Pomnilniško vodilo | 192 bit |
| Izhodi: | 4x DisplayPort 1.4a |
| Hladilnik | Aktivno hlajenje |
| Garancija | 36 mesecev |
| Dimenzije: | 11,18 x 26,67 mm (V x D) (2-reža) |
| Barva: | črna |