Košarica
| Blagovna znamka | UBIQUITI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | NS-5ACL |
| EAN koda | 817882027250 |
| Proizvajalec | UBIQUITI |
| Tip antene: | zunanja |
| Ojačitev: | 13 dBi |
| Frekvenca: | 5 GHz |
| Usmeritev: | 45° (vodoravno) / 45° (navpično) / 45° (dvig) |
| Konektor: | 1x gigabit RJ45 PoE |
| Domet: | 10+ km |
| Napajanje: | 24V; 0,3A Gigabit PoE (adapter ni priložen) |
| Procesor: | Atheros MIPS 74Kc, 560 MHz |
| Spomin: | 64 MB DDR2 |
| Temperaturno območje: | -40 to 70° C |
| Vsebina paketa: | NanoStation loco, vezica |
| Garancija | 12 mesecev |