| Blagovna znamka | UBIQUITI |
| Zaloga | Preveri zalogo |
| Proizvajalec | UBIQUITI |
| Proizvajalčeva koda | UNVR |
| EAN koda | 810010073051 |
| Procesor: | 4.jedrni ARM Cortex-A57 (1.7 GHz) |
| Pomnilnik: | 4 GB |
| Kapaciteta diska: | notranja shramba: 8GB |
| Trdi disk HDD: | 8GB |
| Optična enota: | brez |
| Garancija | 12 mesecev |
| Barva: | srebrna |