| Blagovna znamka | UBIQUITI |
| Zaloga | Preveri zalogo |
| Proizvajalčeva koda | UAP-AC-M-PRO |
| EAN koda | 810354024764 |
| Proizvajalec | UBIQUITI |
| Postavitev dostopne točke: | zunanja |
| Frekvenca: | Dual band, 2.4 in 5GHz |
| Standard: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Hitrost: | 450 Mbps + 1300 Mbps |
| Porti: | 2x 10/100/1000 |
| Varnost: | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Antena: | 3x notranja antena 8 Dbi |
| Usmeritev: | vsesmerna |
| Napajanje: | PoE 802.3af, napajalni adapter Gigabit 48V, 0,5A PoE |
| Poraba: | 9 W |
| Temperaturno območje: | -40 to 70° C |
| Vlažnost: | 5 to 95% |
| Dimenzije: | 343.2 mm (D) x 181.2 mm (Š) x 60.2 mm (V) |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | UniFi AP Mesh Pro, kit za namestitev, vijaki, Gigabit PoE adapter, napajalni kabel |
| USB priključek | brez |