| Blagovna znamka | UBIQUITI |
| Zaloga | Na zalogi |
| Proizvajalčeva koda | UAP-AC-PRO |
| EAN koda | 810354023514 |
| Proizvajalec | UBIQUITI |
| Postavitev dostopne točke: | notranja |
| Frekvenca: | Dual Band 2,4 GHz & 5 GHz |
| Standard: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Hitrost: | 450 Mbps + 1300 Mbps |
| Porti: | 2x 10/100/1000 Ethernet |
| Varnost: | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Antena: | 3x Dual-Band, 2.4 GHz: 3 dBi, 5 GHz: 3 dBi |
| Ojačitev: | TX Power: 2,4 GHz: 22 dBm, 5 GHz: 22 dBm |
| Napajanje: | 802.3af PoE/802.3at PoE+; 48V, 0,5A PoE Gigabit Adapter |
| Poraba: | do 9W |
| Temperaturno območje: | -10 to 70° C |
| Vlažnost: | 5 to 95% |
| Dimenzije: | 196,7 x 196,7 x 35 mm |
| Garancija | 12 mesecev |
| Vsebina paketa: | antena, kit za namestitev, Poe Adapter, napajalni kabel |
| USB priključek | 1x USB 2.0 |